Zajęcia pozalekcyjne

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021


ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE


L.p.

Klasy

Dni i godziny zajęć

1.

1ab

Elżbieta Śpiewanek

Piątek

12.00 – 12.45

2.

2ab

Lucyna Gabalis

Poniedziałek

8.10 – 8.55

3.

3ab

Agata Januszkiewicz

Czwartek

8.10 – 8.55

4.

4a (język polski)

Anna Kukuła

Poniedziałek

13.00 – 13.45

5.

4b (język polski)

Anna Kukuła

Środa

13.55 – 14.40

6.

5a (język polski)

Renata Kuśnierz

Czwartek

13.00 – 13.45

7.

5a (matematyka)

Lucyna Gabalis

Środa

13.55 – 14.40

8.

6ac (język polski)

Agata Januszkiewicz

Środa

8.10 – 8.55

9.

6bc (język polski)

Anna Kukuła

Piątek

13.00 – 13.45

10.

6ac (matematyka)

Renata Dymarska

Wtorek

13.55 – 14.40

11.

6b (matematyka)

Bożena Palicka

Poniedziałek

13.00 – 13.45

12.

6abc (język angielski)

Mirosław Szeligowski

Wtorek

14.45 – 15.30

13.

7a (j. polski)

Renata Kuśnierz

Poniedziałek

8.10 – 8.55

14.

7bc (j. polski)

Anna Kukuła

Środa

14.45 – 15.30

15.

7abc (chemia)

Justyna Cioch

Czwartek

14.45 – 15.30

16.

8a (język polski )

Karina Rogólska

Wtorek

14.45 – 15.30

17.

8b ( j. polski)

Renata Kuśnierz

Piątek 

8.10 – 8.55

18.

8a (matematyka)

Bożena Palicka

Piątek 

8.10 – 8.55

19.

8b (matematyka)

Bożena Palicka

Wtorek

8.10 – 8.55



KOŁA ZAINTERESOWAŃ


L.p.

Rodzaj zajęć

Klasy

Dni i godziny zajęć

1.

Koło matematyczno - przyrodnicze

Elżbieta Śpiewanek

1a

Środa

12.00 – 12.45

2.

Koło matematyczno – przyrodnicze

Bożena Gorgol

1b

Czwartek

8.10 – 8.55

3.

Koło plastyczne

Lucyna Gabalis

2a

Środa

12.00 – 12.45

4.

Koło matematyczno - przyrodnicze

Izabella Dorogusz

2b

Środa

8.10 – 8.55

5.

Koło matematyczne „KODOWANIE NA DYWANIE”

Agata Januszkiewicz

3a

Czwartek

13.00 – 13.45

6.

Koło matematyczne MATEMATYKA PLUS

Agata Januszkiewicz

3a

Środa

13.00 – 13.45

7.

Koło plastyczne

Dorota Stanisławska

3b

Wtorek

12.00 – 12.45

8.

Koło matematyczne

Dorota Stanisławska

3b

Piątek

12.00 – 12.45

9.

Koło teatralne

Anna Kukuła

4 - 8

Piątek

13.55 – 14.40

10.

Koło biologiczne

Anna Obarzanek

7abc

Poniedziałek

8.10 – 8.55

11.

Koło biologiczne

Anna Obarzanek

8ab

Środa

14.45 – 15.30

12.

Koło historyczne

Karol Donorowicz

4 - 8

Wtorek

14.45 – 15.30

13.

Koło informatyczne

 Elżbieta Kwietniewska

4 - 8

Piątek

14.45 – 15.30

 

 

INNE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE


L.p.

Rodzaj zajęć

Klasy

Dni i godziny zajęć

1.

Szkolne Koło Sportowe

Lucyna Gabalis

2a

Środa

13.00 – 13.45

Piątek

8.10 – 8.55

2.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne „Piłka siatkowa dziewcząt”

Artur Burian

7-8

(dziewczęta)

Poniedziałek 

15.00 – 16.30

3.

Szkolne koło Sportowe – Piłka siatkowa

Damian Gaj

6abc

 Czwartek 

14.45 – 15.30

4.

Szkolne koło Sportowe – Piłka siatkowa

Damian Gaj

7abc

Czwartek 

15.35 – 16.20

5.

Program Ja,Ty, My.

Małgorzata Zyśko, Izabella Dorogusz

1ab

Piątek

13.00 – 13.45

6.

Klub Wolontariusza

Daria Szkuta

Klasy 4-8

 

 



 
Dodaj link do:
www.facebook.com