Wyniki konkursów w roku szkolnym 2016/2017


UDZIAŁ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

IM. JANA – NOWAKA JEZIORAŃSKIEGO W BORNEM SULINOWIE

 W KONKURSACH

W ROKU SZKOLNYM  2016/2017

 

nazwa konkursu

nazwiska

i imiona uczniów,

klasa

 

opiekun

szczebel konkursu

zajęte

miejsce

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE, MIĘDZYNARODOWE, KURATORYJNE

 

Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”

 

 

 0porski Bartosz - IIc

Marwicz Kamil - IIa

Susiak Julia - III a

Leśniewicz Wiktor - IV a

Brankiewicz Nela - Vb

Duliniec Maksymilian- Va

E. Cichoń

A. Januszkiewicz

M. Kęsy

J Tandecka

 

 

Międzynaro-

dowy

Bardzo dobry

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Kamil Klekotta -VIc

Bartosz Skiba – VI c

Julia Koszel – VI c

Aleksandra Czarnecka – VI c

 

 

Julia Koszel – VI c

Kamil Klekotta – VI c

 

 

Kamil Klekotta – VI c

Bartosz Skiba – VI c

Julia Koszel – VI c

Aleksandra Czarnecka – VI c

 

 

Bartosz Skiba – VI c

 

E. Kwietniewska

eliminacje powiatowe

 

 

 

 

 

 

 

 

eliminacje wojewódzkie

 

 

 

Drużynowo:

I m.

 

 

 

Indywidualnie:

I m.

II m.

 

 

Drużynowo:

IV m.

 

 

 

Indywidualnie:

V m.

Konkurs przedmiotowy  z języka polskiego

Łoza Aleksandra – VIb

R. Kuśnierz

 

eliminacje kuratoryjne

finalistka

Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych „Świetlik”

Gmurowska Aleksandra - VIc

Łoza Aleksandra – VIb

Kraska Igor – VIb

Brankiewicz Nela - Vb

Kołatka Szymon – Va

Leśniewicz Wiktor - IVa

Kowalski Wojciech - IVa

Jaskółka Alicja - IVb

 

 

 

A. Obarzanek

M. Wiśniewska

eliminacje ogólnopolskie

Nagroda główna

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

dyplom

dyplom

dyplom

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

 

Brankiewicz Nela - Vb

Rudy Hubert – Vb

 

Brankiewicz Nela - Vb

 

A.Januszkiewicz

eliminacje

 powiatowe

eliminacje wojewódzkie

I m.

IIm.

 

III m.

Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej

Nela Brankiewicz - Vb

M.Burian

wojewódzki

udział

KONKURSY POWIATOWE

 

Powiatowy konkurs matematyczny

„Mały Matematyk”

Susiak Julia - III a

 

M. Kęsy

 

eliminacje

 powiatowe

III miejsce

Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej

w Szczecinku

Nela Brankiewicz - Vb

Julia Łuczak - Vb

 

 

M. Burian

powiatowy

Laureat- kat.9-12

wyróżnienie

KONKURSY GMINNE

 

nazwa konkursu

nazwiska

i imiona uczniów,

klasa

 

opiekun

szczebel konkursu

zajęte

miejsce

Gminny turniej

w tabliczce mnożenia

 

Susiak Julia - III a

Leśniewicz Wiktor - IVa

M. Kęsy

J. Tandecka

eliminacje

gminne

 

 

I miejsce

III miejsce

 

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Aleksandra Łoza - VIb

Adam Dąbrowski - VIa

Alex Wesołowski - Vb

 

J. Harasimowicz

R. Gmurowska

 

gminny

I miejsce

II miejsce

V miejsce

 Gminny Konkurs Przyrodniczy

 „ Rosiczka”

 

 

Aleksandra Gmurowska - VI c

Igor Kraska - VI b

Filip Karwowski - VI c

 

Aleksandra Gmurowska - VI c

Igor Kraska - VI b

Filip Karwowski - VI c

Aleksandra Łoza - VI b

 

 

 

A. Obarzanek

B. Gorgol

eliminacje gminne

Indywidualnie

I m

II m

III m

 

Drużynowo

Im

Gminny Konkurs „Moja mała ojczyzna”

Jaskółka Alicja - IV b

Włodarczak Wiktoria - IV b

Dąbrowski Adam - VIa

Kraska Igor - VI b

 

 

J.Wieczorek

 

eliminacje gminne

 

III m.

drużynowo

 

 

KONKURSY SZKOLNE

Szkolny

Konkurs Przyrodniczy

„Tajemnice przyrody”

 dla klas IV

 

Leśniewicz Wiktor - IVa

Jaskółka Alicja - IVb

Kaźmierczak Julia – IVa

M. Wiśniewska

eliminacje

klas IV

 

I m

II m

III m

 

 

Szkolny konkurs języka angielskiego

 

Julia Susiak - IIIa

Marcin Horyd - IIIc

Łukasz Łoza - IIIc

 

Wiktor Leśniewicz - IVa

Aleksandra Styś - IVb

Wiktoria Włodarczak - IVb

 

Alex Wesołowski - Vb

Maksymilian Duliniec - Va

Zuzanna Augustynek - Vb

 

Aleksandra Łoza - VIb

Adam Dąbrowski - VIa

Nikola Krzak-  VIa

Igor Kraska - VIb

 

 

J. Harasimowicz

 

R. Gmurowska

 

 

 

eliminacje

klas III

 

 

eliminacje

klas IV

 

 

eliminacje

klas V

 

 

eliminacje

klas VI

I m

II m

III m

 

I m

II m

III m

 

I m

II m

III m

 

I m

II m

II m

III m

 

Szkolny konkurs mitologiczny

„W świecie mitów”

drużyna kl. VI B 

          Igor Kraska

         Aleksandra Łoza

         Julia Tchórzewska     

drużyna kl. VI A

          Adam Dąbrowski

          Michał Kucharczyk

          Sebastian Ostrowski

drużyna kl. V A

          Amelia Bykowska

          Dominika Trofimiec

          Lena Wysocka

                 

M. Kęsy

E. Cichoń

 

eliminacje szkolne

I m

 

 

 

 

II m

 

 

 

 

III m

 

Szkolny konkurs

matematyczny:

 „Matematyk”

 

„Mały Matematyk”

Nela Brankiewicz-  Vb

Aleksandra Gmurowska - VIc

Aleksandra Łoza - VIb

 

 

Julia Susiak -  IIIa

Julia Podgórska - IIIa

Marcin Horyd - IIIc

 

J. Tandecka

B. Gorgol

eliminacje szkolne

I

II

III

 

 

I

II

III

Szkolny konkurs ortograficzny „Mistrz ortografii”

Brankiewicz Nela - Vb

B. Tranbowicz

R. Kuśnierz

eliminacje szkolne

I m

Szkolny konkurs

„Mam talent”

Brankiewicz Nela – Vb

Kaźmierczak Julia – IVa

Wysocka Lena  – Va

Bykowska Amelia – Va

 

J. Wieczorek

E. Marczyńska

eliminacje szkolne

I

II

 

III

           

 


VII Gminny Konkurs Przyrodniczy "Rosiczka"

klasyfikacja indywidualna:

I miejsce Aleksandra Gmurowska

II miejsce Igor Kraska

III miejsce Filip Karwowski


klasyfikacja drużynowa:

I miejsce SP Borne Sulinowo

II miejsce ZS w Łubowie


II Gminny Konkurs Języka Angielskiego - wyniki naszych uczniów

I miejsce  Aleksandra Łoza

II miejsce Adam Dąbrowski

V miejsce Aleks Wesołowski


SZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY „TAJEMNICE PRZYRODY”

DLA KLAS IV

 

Już po raz kolejny dla uczniów klas IV został przeprowadzony Szkolny Konkurs Przyrodniczy „Tajemnice Przyrody”.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań i popularyzowanie wiedzy przyrodniczej wśród uczniów oraz zachęcanie do samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy.

Konkurs składał się z dwóch etapów, które odbyły się:

I etap - w dniu 26.05.2017r.

II etap - w dniu 05. 06.2017r.

Do konkursu zgłosiło się 15 uczniów. I etap polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 30 zadań zamkniętych.

Do II etapu zakwalifikowało się 8 uczniów, którzy uzyskali największą ilość punktów. W II etapie uczniowie rozwiązywali trudniejszy test, składający się z 18 zadań zamkniętych i otwartych.

 

Laureatami konkursu zostali:

1. Leśniewicz Wiktor – I miejsce

2. Jaskółka Alicja – II miejsce

3. Kaźmierczak Julia – III miejsce

 

przewodnicząca komisji konkursowej

Maria Wiśniewska


KONKURS BRD


ETAP POWIATOWY - I MIEJSCE drużynowo

indywidualnie:

I miejsce Julia Koszel

II miejsce Kamil Klekotta

ETAP WOJEWÓDZKI - IV MIEJSCE

Skład drużyny reprezentującej szkołę

Julia Koszel

Aleksandra Czarnecka

Bartosz Skiba

Kamil Klekotta

opiekun Pani Elżbieta Kwietniewska




OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY ŚWIETLIK


NAGRODA GŁÓWNA

Aleksandra Gmurowska

 

WYRÓŻNIENIA

Aleksandra Łoza

Igor Kraska

Nela Brankiewicz

Szymon Kołatka


KONKURS MATEMATYCZNY "MATEMATYK" I "MAŁY MATEMATYK"


W dniu 27.04.2017r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny: „Matematyk” i „Mały Matematyk” w Szkole Podstawowej im. Jana Nowaka -Jeziorańskiego w Bornem Sulinowie brali w nim udział uczniowie klas II-III -”Mały matematyk” oraz IV-VI „Matematyk”. Celem konkursu było: Umiejętność matematyzowania treści, zastosowanie wiedzy w sytuacjach nietypowych, zaczerpniętych z życia codziennego oraz umiejętność analizy złożonych zadań tekstowych.

Wyniki konkursu „Mały matematyk”:

 

Julia Susiak klasa IIIa,

Julia Podgórska klasa IIIa

 Marcin Horyd klasa IIIc

 

Wyniki konkursu „ Matematyk”:


Nela Brankiewicz klasa Vb,

Aleksandra Gmurowska Klasa Vic

Aleksandra Łoza VI b .



WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

KLASY III

 

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

LICZBA PUNKTÓW (NA 40 MOŻLIWYCH)

MIEJSCE

Julia Susiak

IIIa

38

I

Marcin Horyd

IIIc

36

II

Łukasz Łoza

IIIc

34,5

III

 

KLASY IV

 

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

LICZBA PUNKTÓW (NA 50 MOŻLIWYCH)

MIEJSCE

Wiktor Leśniewicz

IVa

47

I

Aleksandra Styś

IVb

45

II

Wiktoria Włodarczak

IVb

43

III

 

 

KLASY V i VI

 

 

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

LICZBA PUNKTÓW (NA 50 MOŻLIWYCH)

MIEJSCE

Aleksandra Łoza

VIb

45

I

Adam Dąbrowski

VIa

41

II

Nikola Krzak

VIa

41

II

Igor Kraska

VIb

39

III

 

IMIĘ I NAZWISKO

KLASA

LICZBA PUNKTÓW (NA 50 MOŻLIWYCH)

MIEJSCE

Alex Wesołowski

Vb

38

I

Maksymilian Duliniec

Va

30

II

Zuzanna Augustynek

Vb

29

III

 

 

 

 

 

 

 

Do Gminnego Konkursu Języka Angielskiego zakwalifikowali się: Aleksandra Łoza, Adam Dąbrowski, Nikola Krzak, Igor Kraska, Alex Wesołowski.

 

 

Gratulujemy!!!

 



WYNIKI KWALIFIKACJI DO MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO 

"KANGUR MATEMATYCZNY"

KATEGORIA MALUCH

Jaskółka Alicja

Leśniewicz Wiktor

Kaźmierczak Julia

KATEGORIA BENIAMIN

Gmurowska Aleksandra

Łoza Aleksandra

Brankiewicz Nela

Duliniec Maksymilian

Kumpa Zuzanna


WYNIKI KURATORYJNEGO KONKURSU Z JĘZYKA POLSKIEGO

DO ETAPU REJONOWEGO ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:

Gmurowska Aleksandra

Łoza Aleksandra

Krzak Nikola

Do etapu powiatowego zakwalifikowała się uczennica klasy VI B Aleksandra Łoza -gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU KURATORYJNEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DO ETAPU REJONOWEGO ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:

Łoza Aleksandra  kl VI B

Wesołowski Alan  kl V B

Dąbrowski Adam  VI A

 

DO ELIMINACJI REJONOWYCH W KONKURSIE MATEMATYCZNYM

ZAKWALIFIKOWALI SIĘ:

Duliniec Maksymilian

Łoza Aleksandra

Brankiewicz Nela

 
Dodaj link do:
www.facebook.com