Konkursy

 

PLAN KONKURSÓW  ORGANIZOWANYCH  W SZKOLE

w roku szkolnym 2018/2019

 

 

l.p.

Nazwa konkursu

organizator

Przewidywany termin

Przewidywana liczba uczestników

1.

 

Kuratoryjny Konkurs matematyczny   – etap szkolny

B. Palicka

R. Dymarska

Październik 2018r.

30

2.

 

 

Kuratoryjny Konkurs z języka polskiego  – etap szkolny

R. Kuśnierz

B. Tranbowicz

 

Październik 2018r.

30

3.

Kuratoryjny Konkurs z języka angielskiego  – etap szkolny

J. Harasimowicz

D. Szkuta

Październik 2018r.

30

4.

Kuratoryjny Konkurs z chemii  – etap szkolny

J. Cioch

Październik 2018r.

10

5.

Kuratoryjny Konkurs z historii– etap szkolny

K. Donorowicz

Październik 2018r.

10

6.

Kuratoryjny Konkurs z biologii  – etap szkolny

A.Obarzanek

Październik 2018r.

20

7.

Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur”

B. Palicka

A.Januszkiewicz

 

 

Marzec 2019r

 

26

8.

Konkurs ortograficzny

B. Tranbowicz

R. Kuśnierz

Marzec 2019r

25

9.

 

Konkurs BRD

E. Kwietniewska

Marzec 2019r.

15

10.

 

Konkurs matematyczny:

 „Mały matematyk”

„Matematyk” - etap szkolny

B. Palicka

B. Gorgol

 

Marzec

2019r

30

30

11.

Konkurs przyrodniczy

 „Tajemnice przyrody”

dla klas VI

 

A. Obarzanek

 

Luty  2019r.

 

35

12.

Szkolny konkurs biologiczny dla klas V

A. Obarzanek

Luty  2019r.

20

13.

Szkolny konkurs biologiczny

dla klas VII

A. Obarzanek

Czerwiec

 2019r.

 

30

 

14.

Konkurs mitologiczny

M. Kęsy

E.Cichoń

 

Kwiecień/ maj 2019r.

25

15.

Konkurs języka angielskiego

dla klas IV – VIII


J. Harasimowicz

 

kwiecień 2019r

 

 

30

16.

Szkolny konkurs „Mam talent”

 

J. Wieczorek

E. Marczyńska

Czerwiec 2019r

20

17.

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

A. Obarzanek

 

Marzec 2019r

20

18.

Ekologiczny konkurs zbiórki baterii

 

A. Obarzanek

 

rok szkolny  podsumowanie

- czerwiec 2019r.

wszyscy uczniowie szkoły

 

 PLAN KONKURSÓW  GMINNYCH ORGANIZOWANYCH 

PRZEZ NASZĄ SZKOŁĘ

 w roku szkolnym 2018/2019

 

l.p.

Nazwa konkursu

organizator

Przewidywany termin

Przewidywana liczba uczestników

1.

Gminny konkurs matematyczny:

 „Mały matematyk”

B. Gorgol

B. Palicka

 

 Maj

2019r.

 

12

2.

 

Gminny konkurs matematyczny:

„Matematyk”

B. Palicka

B. Gorgol

 

Kwiecień

2019r.

 

12

3.

Gminny konkurs recytatorski

„The little poet”

 

D. Szkuta

J. Harasimowicz

Listopad 2018r.

9

4.

Gminny konkurs z języka angielskiego „Let s speak English” dla klas VII-VIII

 

D. Szkuta

J. Harasimowicz

Maj

2019r.

9 – 12

5.

Gminny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

 

A.Prengel

Listopad 2018r

30

6.

Gminny konkurs piosenki anglojęzycznej

 

M.Szeligowski

Kwiecień 2019r.

12

 

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com